Tech-Protect UltraBoost DNA USB-C Kabel - PD100W/5A - 0,5m - Grijs
Productbeschrijving
Belangrijkste kenmerken
  • Bliksemsnelle opladen: Ondersteuning voor 100W Power Delivery-technologie en een oplaadstroom tot 5A garanderen ongelooflijke oplaadsnelheid en gegevensoverdracht (tot 480 Mb/s).
Technische specificaties:
  • Ondersteuning voor snelladen en Power Delivery-technologie (100 W).
  • Gegevensoverdrachtsnelheid: 480 Mb/s.
  • Duurzaam nylon oppervlak tegen verwarring en beschadiging.
  • Connector: USB-C.
  • Lengte: 0,5 m.
Volledige beschrijving bekijken
Gerelateerde producten
Tech-Protect UltraBoost DNA USB-C Kabel - PD100W/5A - 3m - Grijs
Op voorraad, op vrijdag 15. 5. bij u thuis
Vergelijken
XO NB-Q190A PD USB-C naar USB-C Kabel - 1 meter - 60W - Wit
Vergelijken
XO Draadloze Oplader CX030 voor Apple Watch met USB-C - USB-C Kabel - Zwart
Dudao L9C Max USB-C naar USB-C Kabel - 240W PD - 2m - Zwart
Tech-Protect UltraBoost USB-C Kabel - 66W / 6A - 1 meter - Grijs
XO NB212 USB naar USB-C Kabel - 1 meter - Zwart
Acefast Kabel (C24-03) USB-C naar USB-C, 60W, 1,2m, Wit
Tech-Protect UltraBoost USB-C Kabel - PD100W/5A - 1,8m - Zwart
Dudao L3CC USB-C naar USB-C Kabel - 60W - 1,2m - Zwart
Blavec USB-C naar USB-C Kabel - PD 60W, 3A, 0,5m - Zwart-Grijs
Forcell F-Energy USB-C naar USB-C Kabel - QC4.0, PD, 5A, 100W - 0,5m - Zwart