Tech-Protect QI15W-A29 3-in-1 Magnetische Draadloze Oplader MagSafe - Zwart
Beschrijving en specificaties
Tech-Protect QI15W…
Productbeschrijving
* Om de inductieve oplader optimaal te benutten, raden wij aan deze aan te sluiten op een netadapter met een uitgangsvermogen van 35 W (V*A) of hoger.
Producteigenschappen:
  • 100% origineel
  • Verpakt in originele verpakking
  • Materiaal: aluminium
  • USB-C ingangsstroom: 9V/2A
  • Uitgangsvermogen smartphone: 5W/7,5W/10W/15W
  • Uitgangsvermogen horloge: 3W
  • Uitgangsvermogen oordopjes: 3W
  • Functie voor het opladen van drie apparaten tegelijkertijd
  • Functie voor het opladen van elk apparaat afzonderlijk
Set bevat:
  • 1x Tech-Protect A29 oplader
  • 1x USB-A / USB-C kabel 100 cm
Volledige beschrijving bekijken
Gerelateerde producten
Gratis verzending
5-in-1 MagSafe Oplader met Bluetooth Speaker en Opvouwbaar Design - voor iOS en Android - Wit
Op voorraad, op vrijdag 15. 5. bij u thuis
Vergelijken
Korting -14%
Beste Prijs-Kwaliteit
Vergelijken
BlueStar Draadloze MagSafe Oplader - 15W - met USB-C Kabel - Wit
Gratis verzending
Mcdodo Autohouder met Draadloze Oplader (CH-0090) - 15W - Qi2 - Zwart
3-in-1 Magnetische Opvouwbare Draadloze Oplader - met Qi Technologie - Wit
Suritch 3-in-1 Opvouwbaar Draadloos Oplaadstation - voor Samsung apparaten - met 33W PD Adapter - Zwart