Tech-Protect NCA65W-GAN 3-poorts Oplader - PD 65W / QC3.0 - met GaN Technologie - Zwart
Ontdek de netwerklader Tech-Protect NCA65W-GAN, die moderne GaN-technologie (galliumnitride) combineert met een vermogen van 65 W in een elegant en compact ontwerp. Dankzij drie universele poorten kunt u tegelijkertijd uw laptop, smartphone en tablet opladen – snel, veilig en efficiënt.
Beschrijving en specificaties
Tech-Protect NCA65W…
Productbeschrijving
Belangrijkste kenmerken:
  • Maximale flexibiliteit: twee USB-C poorten met ondersteuning voor Power Delivery tot 65 W en één USB-A poort met ondersteuning voor Quick Charge 3.0 tot 60 W. Ideaal voor moderne ultrabooks, MacBook Air en oudere apparaten.
Volledige beschrijving bekijken
Gerelateerde producten
Dudao A4EU Oplader USB-A, 2,1A, Wit
Op voorraad, op vrijdag 15. 5. bij u thuis
Vergelijken
Gratis verzending
Tech-Protect NC140W-GAN 4-poorts Oplader PD 140W / QC3.0 - met GaN Technologie - Wit
Vergelijken
BlueStar Slim Adapter USB-C + USB-A - GaN - 25W - Zwart
Acefast Oplader (A65) USB-C, GaN, 20W - Zwart
Dudao L16AC Adapter USB-C naar USB - Zwart
Tech-Protect C20W 2-poorts Oplader - PD20W - Dubbele USB-C - Wit
Swissten Netadapter GaN 1x USB-C 65W - Power Delivery - Wit
Gratis verzending
Swissten Netwerk Adapter - 1x USB-A, 1x USB-C en Apple Watch Oplader - 20W Snelladen
Tech-Protect C35W 2-poorts Netlader - PD35W - met Dubbele USB-C Poorten - Wit
XO CE32 Snellader - 20W - USB-C - met Power Delivery - Wit
Dudao A14EU USB-C Oplader - PD 20W + USB-C naar USB-C Kabel - Wit