Tech-Protect NCA65W-GAN 3-poorts Oplader - PD 65W / QC3.0 - GaN Technologie - Wit
Ontdek de netwerklader Tech-Protect NCA65W-GAN, die moderne GaN-technologie (galliumnitride) combineert met een vermogen van 65 W in een elegant en compact ontwerp. Dankzij drie universele poorten kunt u tegelijkertijd uw laptop, smartphone en tablet opladen – snel, veilig en efficiënt.
Beschrijving en specificaties
Tech-Protect NCA65W…
Productbeschrijving
Belangrijkste kenmerken:
  • Maximale flexibiliteit: twee USB-C poorten met ondersteuning voor Power Delivery tot 65 W en één USB-A poort met ondersteuning voor Quick Charge 3.0 tot 60 W. Ideaal voor moderne ultrabooks, MacBook Air en oudere apparaten.
Volledige beschrijving bekijken
Gerelateerde producten
Tech-Protect NC30W 3-poorts Oplader - PD30W/QC3.0 - Wit
Op voorraad, op vrijdag 15. 5. bij u thuis
Vergelijken
Blavec Oplader BC-7 - GaN4 - PD QC 45W 3A - USB-C - Zwart
Vergelijken
Dudao A29 Oplader 2x USB-C + USB-A - 65W GaN - Zwart
Acefast Reisstekker Z7 - GaN - PD30W - USB-C - Zwart
ER POWER USB-C Adapter - 33W - GaN Technologie - Wit
Acefast Oplader (A135) USB-C, GaN, PD 45W, LED-display, Zwart
Tech-Protect C20W 2-poorts Oplader - PD20W/QC3.0 - Zwart
Techsuit Premium OTG Adapter HyperPort (A6) USB naar Lightning - Zwart-Oranje
Dudao A27 USB-C Oplader, 25W GaN, Wit
Dudao A65Q Reislader USB-A + USB-C, 65W GaN PD, Zwart
Hoco N62 Snellader - USB-C - PD QC 30W - Zwart
Forcell Adapter met USB-C Connector, 3A, 45W met PD en QC 4.0 Snellaadfunctie