Tech-Protect NC200W-GAN 4-poorts Snellader - PD 200W / QC3.0 - met GaN Technologie - Zwart
Ontdek de netwerklader Tech-Protect NC200W-GaN, die 200 W vermogen levert in een compact design dankzij geavanceerde GaN-technologie (galliumnitride). Laad laptops, tablets, smartphones en andere accessoires tegelijkertijd op – de ideale oplossing voor veeleisende gebruikers en dagelijks werken met meerdere apparaten.
Beschrijving en specificaties
Tech-Protect NC200W…
Productbeschrijving
Belangrijkste kenmerken:
  • Snel opladen van twee laptops tegelijkertijd: Twee hoofd USB-C poorten leveren elk tot 100 W, USB-C3 poort biedt 65 W en USB-A tot 60 W met ondersteuning voor Super Charge.
Volledige beschrijving bekijken
Gerelateerde producten
Adapter voor Apple MacBook Air Pro MagSafe 2 T-type, 60W, Wit
Op voorraad, op vrijdag 15. 5. bij u thuis
Vergelijken
BlueStar USB-C Adapter - 25W Snellader - Zwart
Vergelijken
Forcell Adapter met USB-C Connector, 3A, 25W met PD en QC 4.0 Snellaadfunctie
Gratis verzending
Acefast A29 Snellader - Dual USB-C - 50W PD GaN Technologie - Zwart
BlueStar Adapter 2x USB-C, USB-A, 65W - Zwart
Hoco N62 Snellader - USB-C - PD QC 30W - Zwart
Acefast Oplader met Display (A114) - GaN - USB & USB-C - PD 25W - 5V/3A - Zwart
Yesido Adapter (YC68) - met Digitaal Display - USB + USB-C - Zwart
Blavec Oplader BC-9 - USB-C PD 20W 3A - Snellader - Zwart
Dudao A26T Oplader USB-A + USB-C - GaN - 25W - Zwart
Dudao A27 MaxC Oplader - 35W - GaN - Dual Port USB-C & USB-A - Zwart