Tech-Protect NC200W-GAN 4-poorts Snellader - PD 200W / QC3.0 - met GaN Technologie - Wit
Ontdek de netwerklader Tech-Protect NC200W-GaN, die 200 W vermogen levert in een compact design dankzij geavanceerde GaN-technologie (galliumnitride). Laad laptops, tablets, smartphones en andere accessoires tegelijkertijd op – de ideale oplossing voor veeleisende gebruikers en dagelijks werken met meerdere apparaten.
Beschrijving en specificaties
Tech-Protect NC200W…
Productbeschrijving
Belangrijkste kenmerken:
  • Snel opladen van twee laptops tegelijkertijd: Twee hoofd USB-C poorten leveren elk tot 100 W, USB-C3 poort biedt 65 W en USB-A tot 60 W met ondersteuning voor Super Charge.
Volledige beschrijving bekijken
Gerelateerde producten
Dudao A26TEU Oplader USB-A + USB-C - GaN 25W - Zwart
Op voorraad, op vrijdag 15. 5. bij u thuis
Vergelijken
Dudao A28 nabíječka USB-C, 45W GaN, bílá
Vergelijken
ER POWER Dubbele GaN Oplader USB-C + USB-A - 30W - Wit
Forcell F-Energy Mini GaN III Adapter - USB-C + USB-A - PD, QC4.0 - 45W - Wit
Dudao A29 Oplader 2x USB-C + USB-A - 65W GaN - Zwart
Gratis verzending
Tech-Protect NC200W-GAN 4-poorts Snellader - PD 200W / QC3.0 - met GaN Technologie - Zwart
Blavec Oplader BC-8 - GaN4 Technologie - PD QC 65W 3A - USB-C - Zwart
Dudao A14EU USB-C Oplader - PD 20W + USB-C naar USB-C Kabel - Wit
Maxlife Adapter MXTC-01 - 1x USB 2,1A - Wit
BlueStar Adapter 2x USB-C, USB-A, 65W - Zwart
ER POWER Mini Oplader 2x USB-C - 45W - GaN Technologie
Dudao A65Q Reislader USB-A + USB-C - 65W GaN PD - Wit