Tech-Protect NC120W-GAN 4-poorts Oplader - PD 120W / QC3.0 - met GaN Technologie - Zwart
Ontdek een nieuw niveau van opladen met de Tech-Protect NC120W-GAN, een geavanceerde netlader met GaN-technologie (galliumnitride). De compacte afmetingen en een vermogen tot 120 W maken het mogelijk om gelijktijdig tot vier apparaten van stroom te voorzien – van smartphones en tablets tot laptops en gameconsoles.
Beschrijving en specificaties
Tech-Protect NC120W…
Productbeschrijving
Belangrijkste kenmerken:
  • 3× Type-C + 1× USB-A: maximale veelzijdigheid voor al uw apparaten.
  • Extra poorten met vermogen tot 30 W: ideaal voor smartphones, oordopjes en accessoires.
  • Elegant minimalistisch design: compact en stijlvol, perfect thuis en onderweg.
Volledige beschrijving bekijken
Gerelateerde producten
Dudao A27TEU nabíječka USB-A + USB-C, PD 30W GaN, černá
Op voorraad, op vrijdag 15. 5. bij u thuis
Vergelijken
Adapter voor Apple MacBook Air Pro MagSafe 2 T-type, 45W, Wit
Vergelijken
Gratis verzending
Translated name preserving existing HTML markup
Gratis verzending
ER POWER Reislader USB-C + USB-A, 67W, GaN
Baseus Super Si Snellader 1C 20W - USB-C Adapter - Zwart
Tech-Protect NCM25 Netlader - 1-poort PD 25W - USB-C Snellader - Lichtpaars
Forcell F-Energy Mini GaN III Adapter - 2x USB-C - PD & QC4.0 - 45W - Wit
Hoco N38 Slim Oplader - USB A + USB C - QC3.0, PD, 3A, 20W - Zwart
BlueStar Slim Adapter USB-C + USB-A - GaN - 25W - Zwart
ER POWER Reislader 2× USB-C + USB-A, 65W, GaN PD, Wit