Tech-Protect NC120W-GAN 4-poorts Oplader - PD 120W / QC3.0 - met GaN Technologie - Wit
Ontdek een nieuw niveau van opladen met de Tech-Protect NC120W-GAN, een geavanceerde netlader met GaN-technologie (galliumnitride). De compacte afmetingen en een vermogen tot 120 W maken het mogelijk om gelijktijdig tot vier apparaten van stroom te voorzien – van smartphones en tablets tot laptops en gameconsoles.
Beschrijving en specificaties
Tech-Protect NC120W…
Productbeschrijving
Belangrijkste kenmerken:
  • 3× Type-C + 1× USB-A: maximale veelzijdigheid voor al uw apparaten.
  • Extra poorten met vermogen tot 30 W: ideaal voor smartphones, oordopjes en accessoires.
  • Elegant minimalistisch design: compact en stijlvol, perfect thuis en onderweg.
Volledige beschrijving bekijken
Gerelateerde producten
Dudao A28 nabíječka USB-C, 45W GaN, černá
Op voorraad, op vrijdag 15. 5. bij u thuis
Vergelijken
Swissten Netadapter GaN 1x USB-C 35W PD en 1x USB-A 27W QC - Zwart
Vergelijken
Joyroom JR-TCF14 Super Dunne Oplader - USB-A + USB-C - 20W - Wit
Yesido YC100 Oplader USB, USB-C, GaN, 67W + USB-C Kabel, 65 cm, Zwart
Adapter voor Apple MacBook Air Pro MagSafe 2 T-type, 45W, Wit
Gratis verzending
ER POWER Reislader 2x USB-C, 67W, GaN
Dudao A26TEU Oplader USB-A + USB-C - GaN 25W - Zwart
BlueStar USB-C Adapter - 20W Snellader - Zwart
Acefast A106 GaN Oplader - 45W - 3A - USB-C + USB-A - Zwart
Forcell Adapter met USB-C Connector, 3A, 25W met PD en QC 4.0 Snellaadfunctie