Tech-Protect DC160W-GAN 6-poorts Oplader - PD 160W / QC3.0 - met GaN Technologie - Zwart
Geen chaos meer met kabels en verschillende opladers. De Tech-Protect DC160W-GAN is een krachtige desktop oplader met GaN-technologie (galliumnitride), die in totaal 160W levert en het mogelijk maakt om laptops, tablets, smartphones, oordopjes, smartwatches en andere accessoires op te laden – alles vanaf één plek.
Beschrijving en specificaties
Tech-Protect DC160W…
Productbeschrijving
Belangrijkste kenmerken:
  • 6 oplaadpoorten: 4× USB-C en 2× USB-A voor maximale flexibiliteit
  • Snel opladen van laptops: hoofdpoort Type-C1 levert tot 100W
  • Extra Type-C poorten: 3× 45W voor tablets, smartphones en andere apparaten
  • USB-A poorten: 2× 12W voor oudere apparaten
  • Intelligente vermogensverdeling: alle poorten kunnen tegelijkertijd functioneren
Volledige beschrijving bekijken
Gerelateerde producten
Swissten Netadapter GaN 2x USB-C Power Delivery 20W - Wit
Op voorraad, op vrijdag 15. 5. bij u thuis
Vergelijken
Tech-Protect C20W Mini Adapter - 2 Poorten - PD20W / QC3.0 - Zwart
Vergelijken
Cuktech CUKAD653EUGR Oplader - 2x USB-C + USB-A - 65W - GaN - Grijs
Maxlife Adapter MXTC-01 - 1x USB 2,1A - Wit
Gratis verzending
Tech-Protect NC140W-GAN 4-poorts Oplader PD 140W / QC3.0 - met GaN Technologie - Wit
Dudao A26T Oplader USB-A + USB-C - GaN - 25W - Zwart
Tech-Protect C20W 2-poorts Oplader - PD20W - met Dubbele USB-C Poorten - Zwart
Hoco N38 Slim Oplader - USB A + USB C - QC3.0, PD, 3A, 20W - Zwart
Acefast Oplader (A135) USB-C, GaN, PD 45W, LED-display, Zwart
Gratis verzending
ER POWER Reislader 2× USB-C + USB-A, 65W, GaN PD, Wit
BlueStar USB-C Adapter - 20W Snellader - Zwart