Tech-Protect C30W 2-poorts Oplader - PD30W/QC3.0 - met USB-C & USB-A - Zwart
Beschrijving en specificaties
Tech-Protect C30W 2…
Productbeschrijving
Producteigenschappen:
  • 100% origineel
  • Verpakt in originele verpakking
  • Compatibel met smartphones, tablets
  • Gemaakt van duurzame materialen
  • Ingangsspanningsbereik: 100-240V~50/60Hz, 0,8A
  • Uitgangsspanning: USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2,5A, 15V/2A, 20V/1,5A (max. 30W)
  • Uitgangsspanning: USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A (max. 18W)
  • Compatibel met iOS, Android
  • Intelligent opladen
  • Compact formaat
Set bevat:
  • 1x Tech-Protect C30W netwerklader
Volledige beschrijving bekijken
Gerelateerde producten
Adapter voor Apple MacBook Air Pro MagSafe 2 T-type, 60W, Wit
Op voorraad, op vrijdag 15. 5. bij u thuis
Vergelijken
BlueStar USB-C Adapter - 25W Snellader - Zwart
Vergelijken
Forcell Adapter met USB-C Connector, 3A, 25W met PD en QC 4.0 Snellaadfunctie
Gratis verzending
Acefast A29 Snellader - Dual USB-C - 50W PD GaN Technologie - Zwart
BlueStar Adapter 2x USB-C, USB-A, 65W - Zwart
Hoco N62 Snellader - USB-C - PD QC 30W - Zwart
Acefast Oplader met Display (A114) - GaN - USB & USB-C - PD 25W - 5V/3A - Zwart
Yesido Adapter (YC68) - met Digitaal Display - USB + USB-C - Zwart
Blavec Oplader BC-9 - USB-C PD 20W 3A - Snellader - Zwart
Dudao A26T Oplader USB-A + USB-C - GaN - 25W - Zwart
Dudao A27 MaxC Oplader - 35W - GaN - Dual Port USB-C & USB-A - Zwart