Tech-Protect C20W 2-poorts Oplader - PD20W/QC3.0 - Zwart
Beschrijving en specificaties
Tech-Protect C20W 2…
Productbeschrijving
Producteigenschappen:
  • 100% origineel
  • Verpakt in originele verpakking
  • Compatibel met smartphones, tablets
  • Gemaakt van duurzame materialen
  • Ingangsspanningsbereik: 100-240V~50/60Hz, 0,5A
  • Uitgangsspanning: USB-C: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A (max. 20W)
  • Uitgangsspanning: USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A
  • Compatibel met iOS, Android
  • Intelligent opladen
  • Compact formaat
Set bevat:
  • 1x Tech-Protect C20W netoplader
Volledige beschrijving bekijken
Gerelateerde producten
Dudao A14EU USB-C Oplader - PD 20W + USB-C naar USB-C Kabel - Wit
Op voorraad, op vrijdag 15. 5. bij u thuis
Vergelijken
Tech-Protect C30W 2-poorts Oplader - PD30W/QC3.0 - met USB-C & USB-A - Zwart
Vergelijken
Dudao A65Q Reislader USB-A + USB-C - 65W GaN PD - Wit
Acefast A106 GaN Oplader - 45W - 3A - USB-C + USB-A - Zwart
Forcell Adapter met USB-C Connector, 3A, 45W met PD en QC 4.0 Snellaadfunctie
Acefast Oplader (A65) USB-C, GaN, 20W - Zwart
Tech-Protect C20W 2-poorts Oplader - PD20W - Dubbele USB-C - Wit
Acefast A102 GaN Oplader - PD 30W - USB-C - Zwart
Tech-Protect NCM25 Netlader - 1-poort PD 25W - USB-C Snellader - Lichtroze
Gratis verzending
Tech-Protect NC200W-GAN 4-poorts Snellader - PD 200W / QC3.0 - met GaN Technologie - Zwart
Blavec Oplader BC-9 - USB-C PD 20W 3A - Snellader - Zwart
Borofone BN5 Jingrui USB Adapter - Quick Charge 3.0 - 18W - Wit