Tech-Protect C20W 2-poorts Oplader - PD20W/QC3.0 - Wit
Beschrijving en specificaties
Tech-Protect C20W 2…
Productbeschrijving
Producteigenschappen:
  • 100% origineel
  • Verpakt in originele verpakking
  • Compatibel met smartphones, tablets
  • Gemaakt van duurzame materialen
  • Ingangsspanningsbereik: 100-240V~50/60Hz, 0,5A
  • Uitgangsspanning: USB-C: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A (max. 20W)
  • Uitgangsspanning: USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A
  • Compatibel met iOS, Android
  • Intelligent opladen
  • Compact formaat
Set bevat:
  • 1x Tech-Protect C20W netwerklader
Volledige beschrijving bekijken
Gerelateerde producten
Hoco N62 Snellader USB-C - PD QC 30W - Wit
Op voorraad, op vrijdag 15. 5. bij u thuis
Vergelijken
Forcell F-Energy Ultra Slim Oplader VT-47 - 2x USB-C + USB-A - 4A - 65W - Grijs
Vergelijken
BlueStar USB-C Adapter - 20W Snellader - Zwart
BlueStar Slim Adapter USB-C + USB-A - GaN - 25W - Zwart
Dudao A65Q Reislader USB-A + USB-C, 65W GaN PD, Zwart
Forcell F-Energy Mini GaN III Adapter - 2x USB-C - PD & QC4.0 - 45W - Wit
Dudao A65Q Reislader USB-A + USB-C - 65W GaN PD - Wit
Dudao A30EU Oplader USB-A + USB-C - GaN Technologie - 30W - Wit
Tech-Protect NC30W 3-poorts Oplader - PD30W/QC3.0 - Wit
Gratis verzending
Tech-Protect NC200W-GAN 4-poorts Snellader - PD 200W / QC3.0 - met GaN Technologie - Wit
BlueStar USB-C + USB-A Adapter - 25W Snellader - Zwart