Tech-Protect UltraBoost DNA USB-C Kabel - PD100W/5A - 2m - Grijs
Productbeschrijving
Belangrijkste kenmerken
  • Bliksemsnelle oplading: Ondersteuning voor 100W Power Delivery-technologie en een oplaadstroom tot 5A garanderen ongelooflijke oplaadsnelheid en gegevensoverdracht (tot 480 Mb/s).
Technische specificaties:
  • Ondersteuning voor snelladen en Power Delivery-technologie (100 W).
  • Gegevensoverdrachtsnelheid: 480 Mb/s.
  • Duurzaam nylon oppervlak tegen verwarring en beschadiging.
  • Connector: USB-C.
  • Lengte: 2 m.
Volledige beschrijving bekijken
Gerelateerde producten
Wozinsky WPS-UY41S USB-C naar USB-C Kabel - Thunderbolt 4 - 240W - 1m - Zwart
Op voorraad, op vrijdag 15. 5. bij u thuis
Vergelijken
Tech-Protect UltraBoost DNA USB-C Kabel - PD100W/5A - 0,5m - Grijs
Vergelijken
Dudao L9C USB-C naar USB-C Kabel - 65W - 2 meter - Zwart
Forcell Carbon Kabel - USB naar USB-C 2.0 - 2,4A - CB-02A - Zwart - 1 meter
Swissten USB-C naar USB-C Kabel - USB 4.0 - 240W - 40 Gb/s - 0,5 m - Zwart
Wozinsky WKDDY2S USB-B naar USB-C Kabel - 2 meter - Zwart
Forcell USB-C naar USB-C Kabel - QC4.0, 5A/20V, PD100W, C339, 1m - Wit
Dudao L3ST USB-A naar USB-C Kabel - 5A Snelladen - 3 meter - Zwart
Tech-Protect UltraBoost DNA USB-C Kabel - 15W/3A - 3 meter - Grijs