Tech-Protect QI15W-A31 3-in-1 Magnetische Draadloze Oplader MagSafe - met Tempered Glass - Zwart
Meer informatie ›
Korting -34%
Productcode: P13044
Garantie: 24 maanden
Beschrijving en specificaties
Tech-Protect QI15W…
Productbeschrijving
* Om de inductie oplader optimaal te benutten, raden wij aan deze aan te sluiten op een netadapter met een uitgangsvermogen van 35 W (V*A) of hoger.
Producteigenschappen:
  • 100% origineel
  • Verpakt in originele verpakking
  • Compatibel met MagSafe systeem
  • USB-C ingangsstroom: 9V/2A, 9V/3A
  • Uitgangsvermogen smartphone: (max.) 15W
  • Uitgangsvermogen horloge: 3W
  • Uitgangsvermogen oordopjes: 3W 5W
  • Compact
  • Functie voor het opladen van drie apparaten tegelijk
  • Functie voor het opladen van elk apparaat afzonderlijk
Set bevat:
  • 1x Tech-Protect A31 oplader
  • 1x USB-C / USB-C kabel 100 cm
Gratis verzending
ER POWER 2-in-1 Oplaadstation - MagSafe (MFM) - met GaN Adapter & USB-C Kabel - Wit
Gratis verzending
FoldCharge Clock 5 Pro Opvouwbaar 5-in-1 Draadloos Oplaadstation met Klok en Nachtlampje - Wit
Vergelijken
Tech-Protect QI15W-A45 3-in-1 Draadloze Oplader MagSafe - 15W - Wit
Korting -14%
Beste Prijs-Kwaliteit
BlueStar Draadloze MagSafe Oplader - 15W - met USB-C Kabel - Wit
Tech-Protect QI15W-A29 3-in-1 Magnetische Draadloze Oplader MagSafe - Zwart
PowerDesk Qi Mat Pro Bureaumat met Geïntegreerd Draadloos Opladen
ER POWER Qi2 Draadloze Oplader met Standaard - 15W - incl. 2 meter USB-C Kabel
Korting -25%
Beste Prijs-Kwaliteit
Black Friday
JP CH01 Autohouder met Draadloze Oplader - Automatische Sensor & Magnetische Adapters - Qi 15W - Zwart