Tech-Protect QI15W-A24 3-in-1 Magnetische Draadloze Oplader MagSafe - Zwart
Beschrijving en specificaties
Tech-Protect QI15W…
Productbeschrijving
Producteigenschappen:
  • 100% origineel
  • Verpakt in originele verpakking
  • Compatibel met MagSafe-systeem
  • USB-C ingangsstroom: 9V/2,66A
  • Uitgangsvermogen smartphone: 15W
  • Uitgangsvermogen horloge: 3W
  • Uitgangsvermogen oordopjes: 3W 5W
  • Modulaire constructie
  • Functie voor het opladen van drie apparaten tegelijk
  • Functie voor het opladen van elk apparaat afzonderlijk
Set bevat:
  • 1x Tech-Protect A24 oplader
  • 1x USB-C / USB-C kabel 100 cm
* Om de inductieve oplader optimaal te benutten, raden wij aan deze aan te sluiten op een netadapter met een vermogen van 35 W (V*A) of hoger.
Volledige beschrijving bekijken
Gerelateerde producten
Gratis verzending
3-in-1 Draadloze Oplader voor Samsung - 15W - Opvouwbaar - Zwart
Op voorraad, op vrijdag 15. 5. bij u thuis
Vergelijken
Draadloze Opvouwbare 3-in-1 Qi Oplader - Plastic - PD20W - QC3.0 - Wit
Vergelijken
PowerDesk Qi Mat Pro Bureaumat met Geïntegreerd Draadloos Opladen
XO Draadloze Oplader CX030 voor Apple Watch met USB-C - USB-C Kabel - Zwart
Maxlife 3-in-1 Draadloze Oplader MXWC-03 - 15W - MagSafe geschikt - Zwart
Gratis verzending
Tech-Protect QI15W-A45 3-in-1 Draadloze Oplader MagSafe - Zwart
Suritch 3-in-1 Opvouwbaar Draadloos Oplaadstation - voor Samsung apparaten - met 33W PD Adapter - Zwart
5-in-1 MagSafe Oplader met Bluetooth Speaker en Opvouwbaar Design - voor iOS en Android - Zwart
Mcdodo Autohouder met Draadloze Oplader (CH-0090) - 15W - Qi2 - Zwart