Tech-Protect QI15W-A24 3-in-1 Magnetische Draadloze Oplader MagSafe - Wit
Meer informatie ›
Korting -14%
Productcode: P11728
Garantie: 24 maanden
Beschrijving en specificaties
Tech-Protect QI15W…
Productbeschrijving
Producteigenschappen:
  • 100% origineel
  • Verpakt in originele verpakking
  • Compatibel met MagSafe-systeem
  • USB-C ingangsstroom: 9V/2,66A
  • Uitgangsvermogen smartphone: 15W
  • Uitgangsvermogen horloge: 3W
  • Uitgangsvermogen oordopjes: 3W 5W
  • Modulaire constructie
  • Functie voor het opladen van drie apparaten tegelijkertijd
  • Functie voor het opladen van elk apparaat afzonderlijk
Set bevat:
  • 1x Tech-Protect A24 oplader
  • 1x USB-C / USB-C kabel 100 cm
* Om de inductieve oplader optimaal te benutten, raden wij aan deze aan te sluiten op een netadapter met een vermogen van 35 W (V*A) of hoger.
Volledige beschrijving bekijken
Gerelateerde producten
BlueStar Draadloze MagSafe Oplader - 15W - met USB-C Kabel - Wit
Op voorraad, op vrijdag 15. 5. bij u thuis
Vergelijken
Gratis verzending
Tech-Protect QI15W-A28 3-in-1 Magnetische Draadloze Oplader MagSafe - Zwart
Vergelijken
Gratis verzending
DeskCharge Station Pro Multifunctioneel 5-in-1 Draadloos Oplaadstation met Klok en Organizer - Wit
PowerCombo Tower 6-in-1 Oplaadstation - GaN3 Pro met Draadloos Opladen - 105W - Grijs
Korting -4%
MagSafe Qi2 Autohouder met Koeling - Draadloos Opladen 15W - voor Ventilatierooster - met RGB Verlichting - Rond - Wit
MagSafe Qi2 Autohouder met Draadloos Opladen - Dashboard Montage - 15W - Zwart